KONST / Litografier / Färglitografi 14533172
nr 1453 3172
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
"Regnbågen". Signerad, numrerad 43/125, daterad -93. Färglitografi, bildmått: 50x43, yttermått inklusive ram: 71x57 cm
måndag 7 mars 2022
kl 19:24:12
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson